Çelik ÇatıÇelik çatı kullanımı son zamanlarda dünya genelinde olduğu gibi ülke genelinde de sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Sağlamlığı ve güvenilirliğinden dolayı çelik çatılara olan talep oldukça fazladır. Özellikle deprem kuşağında bulunan ülkemizde bina çatılarının çelik olması koruyuculuk açısından oldukça fazladır. İmalat yaptırmak isteyen kişiler bu sektörde deneyimli ve profesyonel firmalarla çalışmalıdır. Aksi takdirde yapıda da;

  • Akma
  • Kırılma
  • Düşme
  • Mevsim şartlarına dayanıksızlık
  • Korucu olmama gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

 Çatı yaptırırken işçilik çok önemlidir. Eğer imalat ve montaj yapan firma işçiliği iyi yapmazsa kısa sürede yapıda sorunlar ortaya çıkar. Bu da sizlerin yaşam konforunu bozacak birçok sıkıntıya neden olabilir. Projeleriniz için yaptırmak isteyen herkes bizimle iletişime geçebilir. Firma olarak sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

En İyi Çelik Çatı Firması

Çatı yapma işini firmamız profesyonel olarak sıklıkla yapmaktadır. Bölge geneline yayılan hizmet ağlarımızla dilediğiniz yere gelerek projenin kısa sürede yapabiliriz. Dilerseniz firmamızın web sayfasından yaptığımız çalışmaları ve çalışmalarımızın görsellerini inceleyerek bilgi alabilirsiniz. Firmamız yaptığı tüm çalışmalarda alanında uzman mühendislerle ve ustalarla çalışmaktadır.

Çelik çatı için firmamızla iletişime geçen herkese en iyi şekilde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ayrıca çatı kurulacak olan yapıyı önceden görerek keşif çalışması yapıyoruz. Çalışmalarımızı yaptıktan sonra sizlerle beraber plan ve proje oluşturuyoruz. İmalat öncesi projenizin nasıl olması gerektiğine dair tüm detayları sizlerle konuşarak işe başlıyoruz.

Çelik proje yapılmaya başlandığı andan itibaren profesyonel ekibimizle sürekli ve kaliteli bir sürece gireriz. İşçiliği mükemmel olan kaliteli malzemelerden yapılan bir çatı yapıyoruz. Yaptığımız imalat görsel ve estetik açıdan da dışarıdan bakılınca muntazam özellikte olur. Firma olarak binanıza ve bütçenize uygun konstrüksiyon hizmeti verebiliriz.

Kaliteli Çelik Çatı

Konstrüksiyon projesi yaptırmak isteyen tüm müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin bütçelerini yormadan istedikleri projeyi yapmış oluyoruz. Uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirme sayesinde çatınızı yaptırabilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyata satın almak isteyen herkes bizimle iletişime geçebilirler. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.


0533 162 31 92

+90 212 883 50 45

[email protected]

çelik çatı

çelik konstrüksiyon× WhatsApp Destek