Demir doğramaDemir Doğrama

Çelik yapı


Demir doğramaDemir doğrama

Demir doğrama

Demir doğrama

Demir doğrama
Demir Doğrama

Demir doğrama Konusunda günümüzde hemen her alanda kullanılan demirin kullanıma kadar olan sürecini açıklanır. Demir doğrama, demirin yüksek ısıya maruz bırakılarak eritildikten sonra amacına uygun şekilde vererek kullanılmasıdır. Şekil alan demir hem tasarımlara tam olarak uyum sağlamakta hem de sağlam yapısı ile uzun süre dayanıklı olmaktadır.Estetik olarak şık bir görünüm de sağlamaktadır.

Doğrama Nasıl Yapılır

Demir doğrama Kapsamında demirin balkon, korkuluk, bina iç ve dış süslemesi yani ferforje havuz, iş yeri, avm vb. yerlerde kullanımı bulunmaktadır. Isıda eritilen çelik gerek işçi eli ile gerek ise makine yardımı ile çeşitli modellere getirilmektedir. İşinde uzman ustalar tarafından demirin işlenerek çeşitli figürler ile donatılması sonucunda istenen alanda tasarımların tamamlayıcı olarak kullanılmaktadır.

Demir İle ilgili olarak kullanılan doğramalarda bakım ve onarım giderleri yüksek seviyelerde olmamaktadır. Demirin sağlam ve dayanıklı yapısı her türlü darbeler ve olumsuz hava koşulları karşısında herhangi bir onarım maliyeti çıkarmamaktadır. Ayrıca işlenmiş olan demirin sadece temizlenmesi ve küçük çiziklerinin düzeltilmesi kolay ve maliyetsiz bir bakımı sağlar. Böylece profil doğrama kullanımı düşük maliyetler ile gerçekleşmektedir.

Kalite

Demir doğrama Kapsamında ana amaç doğramanın kalite şartlarını yerine getiriyor olmasıdır. Bu konuda yılların tecrübesi ile gelişen son teknolojiyi bir araya getiren firmamız gerek sağlamlık gerek ise şık tasarım konusunda beklentilerinizi tam olarak karşılamaktadır. Sizlere en iyisini sunmaya çalışan firmamızın sayfasını ziyaret ederek, çelik doğrama uygulamalarımız ile ilgili teknik özelliklere ulaşabilir, birbirinden farklı modellerimize göz atabilirsiniz.

Demir doğrama İle ilgili olarak merak ettiğiniz tüm sorulara yeterli bilgi düzeyine sahip teknik destek ekibimiz ile cevap bulabilirsiniz. Doğramaları siz seçin mümkün olan en kısa süre içerisinde bina içi veya dışındaki göz alıcılığı tamamlayalım. Kullanılmış olduğumuz en küçük malzemeye bile garanti verirken, müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden piyasa koşulları göz önüne alınarak en uygun fiyat seçeneği altında kaliteyi sizler ile buluşturuyoruz. Sizde demirin son ve güzel hali için bizi arayın.

0533 162 31 92

+90 212 883 50 45

[email protected]× WhatsApp Destek