Demonte Yangın Merdiveni

1 Nisan 2022by Akay Steel0
Demonte Yangın Merdiveni
Demonte Yangın Merdiveni

Demonte yangın merdiveni önceden yangın merdiveni bulunmayan veya herhangi bir nedenden dolayı yerinin değişimine ihtiyaç duyulan anlarda kolay şekilde montaj yapılan merdivenlerdir. Binanın genişlik yapısı ve yüksekliğine göre özel olarak üretilen yangın merdiveni olası bir yangın, sel, bina merdiveni çökmesi gibi durumlarda bina içerisindeki tahliyeyi hem kolaylaştırmakta hem de binaya müdahale yapılacak alanları genişletmektedir.

Yangın Merdivenin Yapılması

Demonte yangın merdiveni oteli, hastane, işyeri ve tün binalar için hızlı ve pratik bir şekilde kurulmaktadır. Yangın merdiveninin doğru yere uzun süre kullanışlı olarak kurulması için,

  • Keşif ekibi binanı yapısını inceleyip uygun olan yere olabilecek modeli rapor haline getirmektedir.
  • Keşif ekibince hazırlanan rapor doğrultusunda seçilen modelin üretimi yapılmaktadır.
  • Hazırlanan merdiven binaya getirilerek kaliteli malzeme ve alanında uzman işçilik ile kurulmaktadır.
  • Merdivenin son kontrolleri yapılarak teslim edilmektedir.

 Yangın merdiveni üretiminde kullanıma geçmesine kadar kısa bir zaman dilimini kapsamaktadır. Kurulumu yapılan merdivenler kullanıma hazır olmakta, dış etkenlere ve darbelere karşı sağlam, yüksek derecede ısıya dayanıklıdır. Tahliye esnasında güvenliği üst seviyelerde tutmaktadır.

Demonte yangın merdiveni için kullanılan her malzemenin ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun olması gerekmektedir. Aksi takdirde yangın merdiveni zaman içerisinde dayanıklı yapısını kaybetmektedir. Ayrıca uzman işçilik olmaması hatalı montaja yol açmakta, kullanımı zor hale getirmektedir. Ayrıca yangın merdivenin kullanım ömrü az olmakta, bakım ve onarım maliyetleri artmaktadır. Bu nedenle düzenlenecek olan teknik şartnamenin eksiksiz uygulanması gerekmektedir.

Demonte yangın merdiveni için yapacağını araştırma neticesinde gerek tecrübe gerek ise teknoloji yeterlilik konusunda kriterleri tam olarak karşılayarak, tercih listenizin en başında yer almaktayız. Yangın merdivenleri konusunda kullandığımız her malzemenin teknik özelliğine sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Yangın merdivenleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere gerekli deneyime sahip teknik ekibimiz ile hızlı ve açıklayıcı şekilde ulaşabilirsiniz. Tecrübelerimizi hizmetimize yansıtarak kurulumunu yaptığımız yangın merdivenleri ile ilgili görsellerimizi inceleyebilirsiniz. Hizmet alan müşterilerimizin hakkımızda vermiş olduğu referanslara bakabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


× WhatsApp Destek