Giyotinli Cam m2 Fiyatı

6 Mart 2022by Akay Steel0
Giyotinli Cam
Giyotinli Cam m2 Fiyatı

Giyotinli Cam m2 Fiyatı hareketli küpeşte olarak da bilinmektedir. Bu cam sistemleri hareketleri dikey olarak açılıp kapanmaktadır. Sistem tamamen açık hale geldiğinde bir panel yüksekliği kadar alan sabit kalır. Hem sabit küpeşte sistemi hem de kontrol bir camlama sistemi olarak çalışmaktadır. Bu sistem alüminyum panellerden oluşmaktadır. Yukarı ve aşağı dikey şekilde açılıp kapanması oldukça kolay bir kullanım sunmaktadır. Sistem de 3 cam hareketli, tek cam sabit ve tüm camlar hareketli olacak şekilde farklı opsiyonlar üzerine kurulmaktadır.  Giyotin cam sistemin de cam özelliği ısıcam ya da tek cam özelliklerinin hepsi kullanılabilir. Katlanır camların hepsi birbirine paralel bağlandığı için açılıp kapanırken herhangi bir sorun ya da kayma görülmez.

Motorlu Giyotin Cam Sistemi

Giyotin cam m2 fiyatı belirleme konularından biriside sistemin motorlu olmasıdır. Bu sistemde motor ve kumanda sayesinde açılıp kapanmalar daha kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Motorlu giyotin sistemleri için piyasa da en kaliteli motorlar tercih edilmektedir.  Giyotin sistemleri hazırlanırken alüminyum gerekli miktarda olmalıdır. Her mevsim de yaşanacak kötü hava şartlarına karşı dayanıklı olmalıdır. Mesela kışın aşırı rüzgârlı ve yağışlı hava da sistemi elle kapatmak yerine uzaktan kumanda ile kapatmak çok daha konforlu olacaktır. Tüm giyotin sistemlerine ilave özellikler eklenerek fiyat belirlenmesi yapılabilir.

Giyotinli Camda Fiyat Belirleyen Unsurlar

Giyotin cam m2 fiyatı belirleyen unsurlar ölçüsüne ve yüksekliğine göre değişmektedir. Kullanılan camın tek ya da çift camlı olması, ısı ve ses yalıtım seviyesi fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır. Fiyatlandırma giyotin camlarda kalitenin ve alınacak verimin göstergesi olmaktadır.

Giyotin cam m2 fiyatı konusunda piyasa koşullarında en uygun fiyat seçeneklerini sunan firmamız, sunmuş olduğu garanti ile maliyetlerin en düşük seviyede olmasını sağlamaktadır. Kullanacağınız alanın ölçülerine uygun olarak seçeceğiniz modeli en kısa süre içerisinde kullanımınıza teslim ediyoruz. Bizi ziyaret ederek kullandığımız malzemelerin teknik özelliklerine ulaşarak, birbirinden farklı modellere göz atabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz ile sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretebilir, hizmet alan müşterilerimizin uygulamalarımız hakkında vermiş olduğu referanslara inceleyebilirsiniz.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


× WhatsApp Destek