Hakkımızda


Firma olarak 2002 yılında kurulduğumuz ilk günden bu yana sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon ve Makina imalatı bölge geneline yayılan hizmet ağlarımızla bu sektörde yüksek standartlarda hizmet veren en iyi firmayız. Sizlerin sürekli olarak tercih ettiği ve edeceği bir firma olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Çalışma yaptığımız alanlarda teknolojik gelişmeleri takip ederek sektörün en iyi hizmetini sizlere sunuyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan herkes alanında profesyonel ustalardır.

Firmamız aynı zamanda çalışma yaptığı alanlarda garantili ve güvenilir hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak hizmet verdiğimiz alanlarda konu ne olursa olsun ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamız tüm müşterilerine ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Kusursuz çalışmalarımız ve işçiliğimizle bizden aldığınız hizmetten son derece memnun olacaksınız. Firmamız üstlendiği tüm çalışma alanların da hızlı ve profesyonel hizmet vermektedir.

Firmamızda sizlere hizmet vermek için kullandığımız tüm malzemeler ve makineler yüksek standartlara uygun olan ve hizmet performansımızı en üst seviyeye ulaştıran makine ve malzemelerdir. Firmamız vizyonunu daha da geliştirmek ile meşgul olan müşteri odaklı çalışana bir firmadır. Müşteri memnuniyeti işimizin en önemli ayrıcalıkları arasında yer almaktadır. Müşterilerimizi memnun ederek sürekli tercih edilen bir firma olmak hedefimizdir.

Çalışma yaptığımız alanlarda Çelik konstrüksiyon ve Makina imalatı kullandığımız aletleri, malzemeleri ve hizmetlerimiz görmek için web sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sizlere daha güvenilir bir hizmet için web sayfamızı yeniden tasarladık. Bu sayede oturduğunuz yerden hakkımızda daha yakından araştırma yapabilirsiniz. Firmamız yaptığı tüm işlerin, başından sunuda kadar garantisini veren bir firmadır. Güvenilir olmak ve sizleri mutlu etmek bizim için önemlidir. Bünyemizde çalışan tüm personellerimiz ve ustalarımız da bu özveriyle sizlere hizmet vermektedir.

Firma olarak çalışanlarımıza her zaman etik ve ahlak kuralları çerçevesinde çalışmalarını alışıyoruz. Aynı zamanda yaptığımız tüm çalışmalarda uygun fiyata hizmet vermeye gayret ederiz. Bizimle yolu kesişen her müşteriyi kazanmak işimizin en ince ayrıntısıdır. Vereceğimiz tüm hizmetlerde uygun fiyat garantisi ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri sunarak sizlerin isteklerini yerine getiriyoruz. Firmamızdan hizmet almak için telefon numaralarımızdan bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapmaya hazırız.Ferforje

+90 212 883 50 45

[email protected]

× WhatsApp Destek