Sürgülü demir kapı


Sürgülü demir kapı


Sürgülü demir kapıSürgülü Demir Kapı

Sürgülü demir kapı bahçe ve garajlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Motorlu yapısıyla oldukça kullanışlı ve güvenlidir. Dayanıklı ve uzun ömürlü sistemlerdir. Görüntüsü ve değişik model seçenekleriyle kullanıldığı her alanda şık durur. Sürgülü kapı motor sistemleri sayesinden garaj kapısı olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Garajlarda zemine döşenen ray ve raylara monte edilen demir kapılar,

  • Apartman
  • Site
  • Bahçe
  • Endüstriyel işletmeler
  • Resmi kurumlar gibi birçok yerin girişinde ve çıkışında sürgülü kapı kullanılır.

Sıraladığımız bu alanların haricide birçok mekânda en çok uygulama yapılan kapı çeşididir. Demir ve çelik olması sayesinde oldukça sağlam ve güvenlikdir. Sürgülü kapı katlanabilir yada akordiyon şeklinde yapılabilir.

Üretim yapıldığında tercih edilen boya kodu ile fırın boya uygulaması yapılmaktadır.

Sürgülü Kapı Özellikleri

Sürgülü demir kapı nerede kullanılırsa kullanılsın daha işlevseldir. Bu kapı sistemleri çeşitleri istenilen ölçü ve büyüklükte yapılmaktadır. Kapının en önemli parçası olan motor ise ağırlığına entegre bir şekilde çalışır. Süzgün hareket sağlayan bir dizi makaraya sahip özelliktedir. Tercih olarak krom malzeme de kullanıla bilir. Normal garaj kapılarına oranla daha az enerji kullandığı için tasarruf da sağlamaktadır. Demir kapanın tasarrufu olarak çalışmasını destekleyen, kayar mekanizmanın çelik ray boyunca gidip gelen makaralardan oluşmasıdır. Sürgülü kapıların tercih edilme nedenleri;

  • Kolay erişim sağlanması
  • Yerden tasarruflu olarak kullanılması
  • İşlevsel özellikleri

Sürgülü kapı sistemleri küçük alanları pratik bir şekilde garaja dönüştürür. Bu avantajı sayesinde küçük ve büyük çaplı her alanda kullanıldığı için bize bir çok alternatif sunmaktadır.

Sürgülü Demir Kapı Fiyatları

Demir kapı fiyatları tercih edilen alanın büyüklüğüne, kapının ölçüsüne ve uzunluğuna göre değişmektedir. Bunun haricinde kalitesi, kullanılan malzeme de fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olarak sorunsuz bir şekilde kullanılan bu kapı çeşidinin bakımı ve onarımı da çok düşük maliyetlerle yapılmaktadır. Sık sık kayar kapının açılıp kapanması gereken yerlerde demir kayar kapı daha sağlam olduğu için önerilmektedir. Kalitesiz malzemelerin kullanıldığı ucuz kapılarda kayar sistem, motor ve fotosel sorunları olacaktır. Değerli projeleriniz ve uygun fiyat kaliteli ve sağlam demir kapı modelleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

[email protected]


× WhatsApp Destek